Laden Evenementen

Op  22, 23 en 24 september 2023 september staat de Rotterdamsche Manège weer in het teken van Outdoor Kralingen. Parcoursbouwer Rens Wondergem kent onze piste als geen ander, dus reken erop dat hij voor alle rubrieken van Outdoor Kralingen weer prachtige parcoursen gaat bouwen. De all weatherbodem en de ambiance in de Rotterdampiste op het terrein van de Rotterdamsche Manège aan het Kralingse Bos, waar ook jaarlijks het CHIO Rotterdam plaatsvindt, garanderen alvast een unieke ervaring.

Programma

Het programma is als volgt:

  • vrijdag 22 september: paarden 0.80-1.40 m
  • zaterdag 23 september: pony’s 0.60 – 1.30 m
  • zaterdag 23 september: aansluitend oefenspringen voor paarden en pony’s
  • zondag 24 september: paarden 0.80 – 1.35 m

Informatie

  • Inschrijven en vooraf betalen via equicompetition.nl
  • Deelnemers komen op de startlijst na betaling van het verschuldigde startgeld
  • Bij niet komen opdagen op de wedstrijddag vervalt het startgeld aan de organisatie
  • Deelnemers kunnen niet meer dan 3 paarden per rubriek uitbrengen

De organisatie behoudt zich het recht voor om als gevolg van het aantal aanmeldingen, extreme weersomstandigheden of andere externe factoren het programma aan te passen.

Neem voor meer informatie contact op met  Springcommissie ‘de Jockey Club’,  springen.jockeyclub@gmail.com, 06-82 07 58 46

Share This Story, Choose Your Platform!