In het laatste weekend van september vindt het traditionele springconcours Outdoor Kralingen plaats. Op het terrein van de Rotterdamsche Manège strijden de springruiters om het eremetaal in de paardenrubrieken BB tot en met ZZ.

Zaterdag starten de B ruiters in de rubrieken BB en B. Voor de BB heeft de combinatie geen KNHS startkaart nodig. Het is een eenvoudiger parcours en de wedstrijdorganisatie bepaalt de hoogte. De BB-rubriek is geen promotieklasse en is bedoeld als voorbereiding op de wedstrijdsport. In de B rubriek starten o.a. Jockey Club leden, zij worden door een jury beoordeeld op de rijstijl en de strafbalken tellen uiteraard mee. De zondag staat in het teken van L, M en Z, waarin ook onze leden strijden voor een foutloze ronde en snelle tijd.

Tijdens Outdoor Kralingen wordt gebruik gemaakt van het veld en het parkeerterrein.

Uiteraard is iedereen van harte welkom om de leden aan te moedigen en te genieten lokale springsport.
Inschrijven kan via www.startlijsten.nl