Zondag 14 januari stond er weer een indoor KNHS wedstrijd op het programma. Tijdens deze wedstrijddag (B t/m Z) verreden de ruiters onder het toeziend oog van mevrouw J. Boudens hun proeven.
Het was een succesvolle dag, waar de nodige winstpunten bij elkaar werden gereden.
In de gecombineerde klasse L1/B paarden gingen alle JC ruiters met tenminste één winstpunt weer naar huis. Ryanne Akkermans – Tieman reed twee nette proeven met DD die beloond werden met drie winstpunten, een oranje- en een rode rozet. Ook Nicoline van der Graaf – Krepel wist twee winstpunten en een oranje rozet in de wacht te slepen voor haar proeven met Sochi in deze klasse. Anna Wikje Vermaat ging ook tevreden naar huis met twee winstpunten en een rode rozet. Thessa Noorman en Daphne Akkermans gingen ook niet met lege handen naar huis, beiden werden beloond met een winstpunt voor hun proeven met Kaprice en Alko.
Ook in de gecombineerde klasse L1/B pony’s was er succes voor onze JC ruiters. Bobbi Bakker reed twee uitstekende proeven met Goldeneagle’s Darbion, die goed waren voor maarliefst 4 winstpunten en twee oranje rozetten. Ook Isabella Kransen ging tevreden naar huis, voor haar proeven met Universo wist zij twee winstpunten te bemachtigen.
Link naar de volledige uitslag op mijnKNHS: https://www.mijnknhs.nl/CustomerImages/Results/W129440_638408554310697651.xlsx
Hartelijk dank ook weer aan alle vrijwilligers die geholpen hebben om deze dag weer goed te laten verlopen!
Op 11 februari is de volgende wedstrijd. Deze wedstrijd duurt een halve dag en de klassen B t/m Z worden verreden.