Home > Over Rotterdamsche Manege > Commissies

Commissies

Archiefcommissie

J. Spijkers, mw. E.M. Verheul (mw. E.M. van Loon-Dekker)

Ballotagecommissie

R. Algra, mw P. van Caubergh, D.G.F. van der Drift, T.J.H. Stuijt en mw. L.S. Cohen-Huig (mw. E.M. van Loon-Dekker)

Bouw- en terreincommissie

mw. W.A.M. Kingma (voorzitter), J.A.W. Jongste, M. Kleintunte, R.H. Gortemaker,  de heer L.F. Eeuwijk (A. Smallegange en D.A. Hollaar)

Carrouselcommissie

Mw. L. Beij, D.G.F. van der Drift, mw. E.R. Verschoor-Hol en mw. F.K. Doornbos (mw. K.E. Nientker)

Financiële commissie

Mw. M.A. Beijersbergen van Henegouwen, T. Leemker (D.A. Hollaar)

Jeugdcommissie

Mw. L.P. van den Steenhoven-Vellekoop, Mw. M. Pols-van Onselen,
Mw. R. Engelberts-Litjens, Mw. L. Massaar, Dhr. N.R. van Oosterhout (Mw M.J.J.A. Ooms)

Redactiecommissie

mw E.L.S. Cohen, mw J.P. Houtman-Husen, mw V.M. van der Graaf, P.J.T. de Graaff,  M. Kleintunte, mw. I. van der Meer en E. Visser (mw. E.M. van Loon-Dekker)

Sociëteitscommissie

Mw. F.M. Breedveld-Willekens, mw. A.W. Vermaat-Roorda Boersma, S. Sondaal, mw. L.T.A. van Bohemen, mw. G.A. Bentvelzen-Elvers ( mw P. van der Plas)

Bridge: mw. A.J.A. van Waning-van Waalwijk

TTC-commissie

Mw. I.F.M. Hofman-Eekhof en mw. W.L.M Mooij (mw. K.E. Nientker)

Welkomstcommissie

Mw. C.E. Bareman, mw. C.H.M. Raats, mw. mw. V. Levi, mw. M.F. Ellis, mw S. Koene, mw B. Bakker en mw J.P. Houtman-Husen (mw. E.M. van Loon-Dekker)

Wedstrijdcommissies

Dressuur KNHS
Organisatie mw. L. Nietker mw. F. Breedveld, mw. A.J.B.M. Groffen en  B.J. Schellekens, (mw. K.E. Nientker)

Wedsstrijddag ondersteuning: mw J. Mackenbach, mw. C.F. Bruinsma, mw. M.J.U. Meijerink, mw. A.W. van der Plas, mw. B. van Putte en mw. A.M.P. Cobben

Dressuur BMC (B t/m M)
mw. D. Lademacher, mw. F.M. Breedveld-Willekend, mw. L. Nooitgedacht en mw. F. de Vries (mw. K.E. Nientker)

Dressuur Saterdays
mw. B.G. Vermaase, mw C. Vergeer, mw. J.D. Mackenbach, mw. M. Jansen- van Buren (mw. K.E. Nientker)

Springclub (inclusief KNHS wedstrijden)
mw. B.G. Vermaase, mw C. Vergeer, mw B.A.C. Roepel, mw. N.A. Wegman, mw. B. Roepel, mw. D.R.R. Nikkelen Kuiper en E.Visser (mw. K.E. Nientker)